• YHTEYSTIEDOT

    Autokem Oy (Autoglym-tuotteiden maahantuoja)
    Lentolantie 20, 36220 Kangasala
    Puh. (+358) 10 235 4900
    info@autokem.fi
    Yhteydenotot arkisin 8–16

    Päävarasto (Kangasala)

    Yhteydenotot arkisin klo 8–16
    Autoglym-jälleenmyyjien ja
    -ammattiasiakkaiden suoratilaukset
    Puh. 010 235 4900
    Fax 03 389 1970
    info@autokem.fi

    Jarmo Hietakangas
    Puh. 0400 633 749
    jarmo.hietakangas@autokem.fi

    LASKUTUSTIEDOT

    Y-tunnus: 0700044-1
    Verkkolaskuosoite: FI5111513007300527
    Verkkolaskuoperaattori: Nordea
    Operaattorin välittäjätunnus: NDEAFIHH

    Hallinto

    Jouni Salonen
    toimitusjohtaja
    Puh. 0400 633 809
    jouni.salonen@autokem.fi

  • Myyntiedustajat:

    Läntinen ja Itäinen Uusimaa, Helsinki, Hyvinkää, Lahti

    Ville Laitinen
    Puh. 0400 707 322
    ville.laitinen@autokem.fi

    Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Länsirannikko, Keski-Suomi

    Ari Paloheimo
    Puh. 044 775 7755
    ari.paloheimo@autokem.fi

    Pohjoinen Itä-Suomi, Jyväskylän seutu, Lappi

    Ari Lusminki
    Puh. 0400 374 855
    ari.lusminki@autokem.fi

    Pohjoinen Länsi-Suomi, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa, Keskinen Itä-Suomi

    Pasi Jaakola
    Puh. 045 675 5098
    pasi.jaakola@autokem.fi