• YHTEYSTIEDOT

    Autokem Oy (Autoglym-tuotteiden maahantuoja)
    Lentolantie 20, 36220 Kangasala
    (+358) 10 235 4900
    info@autokem.fi
    Yhteydenotot arkisin 8–16

    Päävarasto
    Tuotetilaukset (arkisin klo 8-16)

    Tomi Järvinen
    (+358) 10 235 4900
    0400 633 749
    tilaukset@autokem.fi

    LASKUTUSTIEDOT

    Y-tunnus: 0700044-1
    Verkkolaskuosoite: 003707000441
    Verkkolaskuoperaattori: Maventa
    Operaattorin välittäjätunnus: 003721291126

    Hallinto

    Jouni Salonen
    Toimitusjohtaja
    0400 633 809
    jouni.salonen@autokem.fi

  • Myyntiedustajat:

    Läntinen ja Itäinen Uusimaa, Helsinki, Hyvinkää, Lahti

    Tomi Tanner
    Aluemyyntipäällikkö
    0400 707 322
    tomi.tanner@autokem.fi

    Pirkanmaa, Etelä-Pohjanmaa, Länsirannikko, Keski-Suomi

    Ari Paloheimo
    Myyntipäällikkö
    044 775 7755
    ari.paloheimo@autokem.fi

    Pohjoinen Itä-Suomi, Jyväskylän seutu, Lappi

    Mikko Hatakka
    0400 993 954
    mikko.hatakka@autokem.fi

    Pohjoinen Länsi-Suomi, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa, Keskinen Itä-Suomi

    Pasi Jaakola
    045 675 5098
    pasi.jaakola@autokem.fi

    Myynti- ja
    markkinointiassistentti

    Eva-Maria Bogdanoff
    0400 656 010
    eva@autokem.fi